facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
The problem with power is that people pay attention to it, and it's very easy to get beside yourself and use it in the wrong way.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Craig Hausser - KP




 

Share | 
 

 Craig Hausser - KP

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Mag klasy S

avatar


Liczba postów : 32
Join date : 19/07/2015

PisanieTemat: Craig Hausser - KP   Nie Lip 19, 2015 5:59 pm

Imię: Craig
Pseudonim:
Nazwisko: Hausser
Płeć: Mężczyzna
Waga: 84 kg
Wzrost: 194 cm
Wiek: 19 lat
Gildia: Samotnik
Miejsce umieszczenia znaku gildii: Prawa łopatka
Klasa Maga: 0

Wygląd: Pierwsze co rzuca się w oczy, to przede wszystkim kolor jego krótkich, zmierzwionych włosów. Błękitna barwa przywodzić może na myśl blask laguny w pełni słońca. Oczy, w tym samym odcieniu, otoczone smugami w kolorze turkusu, w których na zmianę skaczą szczęśliwe, rozbawione iskierki lub płonące, gniewne ogniki. Na twarzy zawsze gości szpanerski, złośliwy uśmiech. Craig jest wysoki i umięśniony. Ubrany jest zazwyczaj w długi czarny płaszcz i czarne długie spodnie. Z reguły nie nosi koszulki, przez co pokazując swoje umięśnienie, stara się wykreować siebie na silnego i pewnego siebie... Sposób "noszenia się" Craiga, może stwarzać u innych ludzi wrażenie arogancji.
Charakter: Craig nie jest specjalnie skomplikowany... Mimo, iż wygląda na groźnego, nigdy nie odznaczał się specjalną brutalnością, złem i żądzą śmierci. Owszem, jest złośliwy, lubi dogryzać i droczyć się z ludźmi, ale w gruncie rzeczy jest neutralny... Egzystuje dla własnej przyjemności, zabawy, nie ma określonego celu w życiu. Jeśli w coś się angażuje, to tylko dlatego, że wydaje mu się to interesujące. Uwielbia dobrą zabawę, szczególnie gdy jest niebezpieczna i ekstremalna. Przez większość czasu najchętniej spędziłby w barze, czekając na to, aż coś wartego uwagi samo "przyjdzie" do niego... Bywa czasami rozpustny, nie lubi sobie odmawiać używek i przyjemności... Chodzi własnymi ścieżkami. Posiada grupkę osób, których postanowił bronić nawet za cenę własnego życia.
Historia:

Umiejętności:

 • Zapasy Magiczne I
 • Wytrzymałość I
 • Walka Wręcz I

Ekwipunek:

Rodzaj Magii: Demon Soul Take Over - Magia Przejęcia. Ta szczególna forma magii pozwala Craigowi na przejęcie mocy i formy różnych demonów. Demony te posiadają specjalne zdolności i cechy, od możliwości latania, poprzez zwiększoną wytrzymałość, aż po różnego rodzaju zaklęcia czy zdolności.
Pasywne Właściwości Magii

 • Demoniczne płomienie - Craig, zmienia część swojego ciała (np. rękę) w demoniczną i przyzywa niebieskie, zimne "kulki" płomieni. Ogień ten nie jest w stanie wyrządzić żadnej krzywdy, nie oślepia, a jedyne co robi, to oświetla przestrzeń wokół Craiga. Zmieniona część ciała nie zyskuje żadnych profitów, jak zwiększona wytrzymałość itp., o tak, jak gdyby był to efekt wizualny.
 • Oko demona - za pomocą tej właściwości, Craig zmienia jedno swoje oko w oko demona i dzięki temu potrafi dostrzec w przybliżeniu ingerencję innych demonów lub ich magii w otaczającą go rzeczywistość i środowisko. Zmienione oko jarzy się błękitnym ognikiem.
 • Częściowe przejęcie - Nie jest wymagane, by całkowicie przejąć demona. Możliwe jest przyswojenie go w konkretnej części ciała.
 • Połączenie - za pomocą tej właściwości, Craig jest w stanie użyć kilku przejęć jednocześnie, jednak przejęcia te nie mogą na siebie "nachodzić", a możliwość używania właściwości przejęć jest ograniczona do części ciała, która przyswoiła demona.
 • Odesłanie - dzięki tej umiejętności, Craig potrafi w każdej chwili "zdjąć" częściowo lub w całości swoje przejęcie.

Zaklęcia:

 • [ B ] Take Over: Baal - demon gniwu i bohaterów, zwany także Belialem. Przejęcie pozwala na kontrolowanie piorunów i elektryczności i szeroko pojmowane ich właściwości.
  Właściwości przejęcia - znacząco zwiększona szybkość ruchów
 • [ B ] Take Over: Astaroth - Demon terroru i medytacji, jego domeną jest ogień. Przejęcie pozwala na kontrolowanie ognia.
  Właściwości przejęcia - znacząco zwiększona siła
 • [ B ] Take Over: Valefor - Lisi demon kłamstwa i prestiżu, jego domeną jest lód. Przejęcie pozwala na kontrolowanie lodu.
  Właściwości przejęcia - znacząco zwiększona wytrzymałość



INNA FORMA ZAKLĘCIA


 • [ A ] Three Souls - zaklęcie pozwala użytkownikowi na przejęcie jednego z trzech demonów. Użytkownik wybiera, w którego demona się przemienia. Możliwa jest zmiana demona w trakcie trwania zaklęcia, bez dodatkowych kosztów.

  • Take Over: Baal - Demon gniwu i bohaterów, zwany także Belialem. Przejęcie pozwala na kontrolowanie piorunów i elektryczności i szeroko pojmowane ich właściwości.*
   Właściwości przejęcia - znacząco zwiększona szybkość ruchów
  • Take Over: Astaroth - Demon terroru i medytacji, jego domeną jest ogień. Przejęcie pozwala na kontrolowanie ognia.*
   Właściwości przejęcia - znacząco zwiększona siła
  • Take Over: Valefor - Lisi demon kłamstwa i prestiżu, jego domeną jest lód. Przejęcie pozwala na kontrolowanie lodu.*
   Właściwości przejęcia - znacząco zwiększona wytrzymałość


  *Zaklęcia te nie pozwalają Craigowi z miejsca kontrolować elektryczności, ognia i lodu. Jest to tylko opis demona i jego możliwości. Korzyści płynące z przejęcia wypunktowane są od myślników w linijce "Właściwości przejęcia". Kontrola jest możliwa tylko i wyłącznie po wykupieniu dodatkowych zaklęć, które warunkować będą w jaki sposób używana jest którakolwiek z wyżej wymienionych elementarnych sił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Craig Hausser - KP
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Media Fiore
 :: Fiore News
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallows
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.