facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
The problem with power is that people pay attention to it, and it's very easy to get beside yourself and use it in the wrong way.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Mapa Regionów
 

Share | 
 

 Mapa Regionów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Mag klasy S

avatar


Liczba postów : 23
Join date : 21/01/2018

PisanieTemat: Mapa Regionów   Czw Mar 22, 2018 6:19 pm

Region Valais


Po kliknięciu pojawi się mapka z podziałem na sekcje.


CENTRAL VALAIS

Rodam - największe miasto oraz stolica regionu. Znajduje się w jego centrum. Słynie ze sporego rozwoju technologicznego. Właśnie tutaj można znaleźć główne laboratorium profesora pokemon, czy jedną z sal, która specjalizuje się w stalowych stworkach. Na obrzeżach miasta znajduje się też główne lotnisko regionu.

Rofield - często uznawane jest za nadmorską miejscowość, chociaż ma całkiem sporo do wybrzeża. Położone na północny-zachód od stolicy. Posiada ono zabytkową bibliotekę oraz jedną z najlepszych wytwórni piwa. Znajduje się tutaj sala wyspecjalizowana w pokemonach mrocznych.

Cinere - przeciętnych rozmiarów miasto, którego głównym obiektem wydaje się być zabytkowa łódź w jego centrum. Położone na południe od Rodam. Znane jest z licznych lasów, które otaczają okolicę. Znajduje się tutaj sala z trawiastymi stworkami.

Potaland - niewielka miejscowość, którą można zwyczajnie nazwać miasteczkiem. Położone na zachód od Cinere. Znajduje się tutaj jeden z ośrodków badawczych pokemon. Główną atrakcją w tej okolicy wydaje się być coroczny festiwal ziemniaków.

Stolpe - mała mieścina, której bliżej do większej wioski rybackiej położonej na południowym wybrzeżu regionu. Znajduje się tutaj niewielkich rozmiarów port oraz kilka domków. Ma tutaj też miejsce szkoła pokemon oraz sala wyspecjalizowana w pokemonach normalnych.


Saw Fields - rozległe połacie terenu, które znajdują się między Stolpe i Potaland. To właśnie tutaj mają miejsce różnego rodzaju użytki rolne, czy lasy iglaste. Znajduje tu się także jezioro, które współdzieli nazwę z ów terenami.

Socket Plains - równiny znajdujące się na północny-wschód od Potaland. Można tu znaleźć nieco pustynnego krajobrazu oraz stosunkowo stare ruiny, które poddawane są coraz to innym badaniom.

Pine Woods - iglaste lasy. Dość gęsty las znajdujący się na wschód od Cinere.COASTAL VALAIS

Courment - miasto położone na najbardziej wysuniętej na północ wyspie. To właśnie tutaj odbywają się główne zawody, które mają wyłonić tego najlepszego ze wszystkich trenerów. To właśnie tutaj znajduje się główna arena Ligi Pokemon.

Forwer - wyglądem ów miasto przypomina twierdzę. Położone na południowy-zachód względem Courment. Właśnie w ów twierdzy odbywają się coroczne finały pokazów.

Nearedge - wyspiarska miejscowość najbliżej stałej części regionu. Znajdują się tutaj głównie kurorty wypoczynkowe oraz sala, w której można zdobyć wodną odznakę.

Aldern - największy port regionu oraz główne połączenie z Nearedge. W tej miejscowości można zdobyć odznakę za pokonanie elektrycznego lidera pokemonów. Co więcej, główną atrakcją zdają się być wodne wyścigi pokemon.

Sedina - niewielkie miasto nadmorskie, a przynajmniej położone nieopodal zatoki, która posiada bezpośredni dostęp do morza. Znajdują się tu dość stare, zabytkowe budynki.


Victory Road - ostatni test dla osób ubiegających się o tytuł mistrza regionu Valais. Znajduje się pomiędzy Forwer i Cournment.

Brazz Shore - położone na północy względem Sediny. Spore, piaszczyste wybrzeże, którego charakterystycznym elementem jest zabytkowa latarnia morska.
MOUNTAIN VALAIS

Gracco - niewielka wioska na północnym-zachodzie regionu. Rzadko odwiedzana przez osoby z zewnątrz.

Brassel - miasto położone na północ od stolicy. Znajdują się tu różnego rodzaju fabryki, elektrownie, czy ośrodki przemysłowe.

Hiven - utrzymana w ciut orientalnym stylu miejscowość położona na wschód od Brassel. Znajduje się tutaj jedno z największych centr piękności, czy salonów odnowy biologicznej. Ma tutaj też miejsce sala z ziemnymi pokemonami.

Sideles - położone na północnym-wschodzie regionu. Wysokogórska mieścina, w której przez większość czasu w roku znajduje się śnieg. Ma tutaj miejsce lodowa sala pokemon. Organizowane są tutaj także wyścigi zaprzęgów oraz inne, śnieżne zawody sportowe.

Pinecket - miasto słynące z największego okazu sosny w całym regionie. Położone na południe od Pateres Caves zdaje się znajdować w nieco cieplejszym klimacie, aniżeli Sideles. Samo miasto zdaje się nie wyróżniać niczym szczególnym, acz posiada całkiem ładną panoramę, czy widok na morze.


Pateres Caves - jaskinie, które łączą ze sobą Sideles, Pinecket oraz Hiven. Spora ich część zdaje się być skuta lodem. Pomimo faktu, że są to jaskinie, da się dostrzec spory wpływ metalowych formacji, aniżeli czystych, typowych skał.

Heel Cliffs - klify. Położone nieopodal Pinecket. Są miejscem treningu wielu osób oraz wyzwaniem dla niejednego śmiałka, który odważyłby się wspiąć na ich szczyt bez użycia pomocy innych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mag klasy S

avatar


Liczba postów : 23
Join date : 21/01/2018

PisanieTemat: Re: Mapa Regionów   Czw Mar 29, 2018 9:32 am

VALAIS BADGES

Invention Badge; Soil Badge; Reflection Badge; Voltage Badge;
Flood Badge; Willow Badge; Summit Badge; Eclipse Badge;
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Mapa Regionów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Wyspy
 :: Galuna
-
Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDream
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.