Share
 

 Rzeczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Grand Master


Grand Master


Liczba postów : 192
Join date : 07/07/2022

Rzeczy Empty
PisanieTemat: Rzeczy   Rzeczy EmptyCzw Lip 07, 2022 12:13 pm

1. Wszyscy macie 17 lat, yay, second year of high school
2. Wszyscy jesteście z jednej klasy, ergo znacie się od roku
3. Wszyscy gracie esperami, magia istnieje, ale o niej nie wiecie i jej nie macie. I'm sorry :C
4. Wszyscy macie level 1, granie levelem 0 który dopiero stanie się levelem 1 jest zbyt nudne
5. Waszą moc opisujecie jak chcecie ale bez nazwy, generalnie to jest bardziej "Co byście chcieli" niż "Co macie" bo ja to odpowiednio zmienię by było levelem 1 i dam odpowiednią nazwę. Dodatkowo chcę żebyście dopisali czym chcecie by ta moc była gdy osiągnięcie level 5, więc preferowałbym w 15 punktach wypisać maksymalne możliwości mocy - jak ktoś nie ma pomysłu lub nie chce, może po prostu dać co by chciał na poziomie 1, oczywiście jak chce losowe też może... ale preferowałbym byście chociaż pierwszy level spróbowali sobie wypisać.

6. Możecie należeć do jakiejś organizacji, jeśli chcecie, preferowałbym normalne ale jak ktoś chce jakieś dziwne bardziej z ciemniej strony academy city to też może coś tam naskrobać ale im mniej da detali tym lepiej - większe pole dla mnie. Chociaż preferowalne by było gdybyście na razie nie należeli do żadnej organizacji.
7. Przynajmniej na chwilę obecną nie planuje używać postaci kanonicznych

8. Co wiecie o level 5:

Pierwszy: Kobieta, znana jako "Everywhere"
Drugi: Mężczyzna, moc związana z cieczami(???)
Trzeci: Mężczyzna, przewodniczący waszej szkoły, Sora Gensei znany jako King, wiele osób uważa że jego moc ma związek z kontrolowaniem ludzi
Czwarty: Kobieta, szefowa judgement, Mira Akitusbou znana jako Flame of Academy city, pyrokineza(???)
Piąty: Mężczyzna
Szósty: Kobieta
Siódmy: Znany/a jako Number Seven

Nie wiem, zapomniałem o czymś? Jakieś pytania? Wzór KP zaraz będzie w innym temacie.
Powrót do góry Go down
 
Rzeczy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rzeczy Fabuło-światowe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kot Terrorysta :: Toaru :: Takietam-