Share
 

 Adriany 2023

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Grand Master


Grand Master


Liczba postów : 185
Join date : 07/07/2022

Adriany 2023 Empty
PisanieTemat: Adriany 2023   Adriany 2023 EmptyPią Sty 13, 2023 2:20 pm

Tak, tak, to znowu Ja. To znowu ten czas.

Kod:
[b]Ulubiona postać męska:[/b]
[b]Ulubiona postać żeńska:[/b]
[b]Najzabawniejsza postać:[/b]
[b]Ulubiony NPC:[/b]
[b]Ulubiona akcja fabularna:[/b]
[b]Najciekawszy wątek:[/b]
[b]Ulubiony Pairing:[/b]

Ulubiona postać męska: Kurde no Ja wszystkich lubię. Zwłaszcza Leon i Mugen są strasznie fajnymi ziomeczkami. Ale chyba jak na razie dalej będzie to Bjorn.
Ulubiona postać żeńska: Meifen potężne zagrożenie dla Fatechicks ale ostatecznie stawiam dwa pesos na Carmille.
Najzabawniejsza postać: No generalnie mało takich zabawnie zabawnych postaci i chyba najzabawniejsza jest dalej Rumi
Ulubiony NPC: Niewypada swojego a akurat wiem o innym którego lubię! Barman na sesji Genshina to mój ziom. On mnie rozumie.
Ulubiona akcja fabularna: Orgazm Ophelii to... to było tak.
Ulubiony wątek: Genshin Midoro bo poza Genshinem Tory jedyny jaki gram a sam nie prowadzę. A jakoś bardziej podchodzi mi granie z ziomkami niż solo  
Ulubiony pairing: Yuzuki x Wszystko gdyby nie ten fenomenalny pairing to na drugim miejscu jest czworokąt Leon - Mugen - Ichigo - Nana. Ale niestety Toaru boys przegrali z niespełnionym haremem Yuzuki
Powrót do góry Go down
Jikan


Jikan


Liczba postów : 37
Join date : 23/05/2022
Skąd : Nami

Adriany 2023 Empty
PisanieTemat: Re: Adriany 2023   Adriany 2023 EmptyPią Sty 13, 2023 2:43 pm

Ulubiona postać męska: moj brat z innej matki i innego ojca czyli Reiji. Może jest bliższy podczłowiekowi niż pełnej formie ludzkiej lecz rodzina to rodzina.
Ulubiona postać żeńska: Ophelia from Genshin Impact. Dobrze grana postać z pięknym KP, przy którym łezka poleciała.
Najzabawniejsza postać: Garam also from Genshin. Ziomeczek wie co jest pięć i rozumie jak wygląda sytuacja z anyżem. Liczę, że jescze mnie pozytywnie zaskoczy.
Ulubiony NPC:Niestety z tymi lepszymi NPC'ami z Toaru nie miałem aż tak dużej styczności, więc głos leci do Hikule'o z boskiego Genshina. Dobry art, gdzie postać nie jest aż tak okropnie napakowana dało mi dobre wyobrażenie o niej. + plottwist również był przedni.
Ulubiona akcja fabularna: Otrzymanie Gnosis. Plot przygotowany przez Torę był tak dobry, że ciężko tu konkurować czymś innym.
Najciekawszy wątek: Rise of Gods prowadzone przez Torę. Toaru miało spore szanse, lecz wątek Jikan jest najaktywniejszy, a co za tym idzie dużo się dzieje i jest ciekawie. Toaru miało spore szanse, lecz liczę, że w 2 Arcu się to poprawi.
Ulubiony Pairing: Ophelia x Kaeya. Go for it gurl. tak. zachęcam do pisania lenie.
Powrót do góry Go down
Leon


Leon


Liczba postów : 14
Join date : 02/08/2022

Adriany 2023 Empty
PisanieTemat: Re: Adriany 2023   Adriany 2023 EmptyPon Sty 30, 2023 8:08 am

Ulubiona postać męska: Definitywnie Mugen jest dobrym ziomkiem, a tak to chyba zbyt wielu ziomków generalnie nie znam tak... osobiście. Więc wygrywa duży chłop co lubi anime i figurki.
Ulubiona postać żeńska: Mmmm. Tych znam więcej. Chybaaaa... no chyba Carmilla mimo wszystko, z tych aktualnych stosunkowo żywych wątków. Gdyby tylko tak mojego Ivana nie hejciła ;c
Najzabawniejsza postać: ...we have those? Yyyy. Nie no, ni kojarzę zbyt wiele typowo funny postek jakie nie są ze zmarłych sesji, to dam to też Mugenowi. HxH ostatnio jest bardziej dark i serious niż funny, Fate kinda też nie jest typowo funny.
Ulubiony NPC: Z racji, że mimo wszystko Brieri ostatnio mało, to nie dam jej tutaj jako ulubionego NPC. Dam kogoś kto był trochę bardziej widoczny i pamiętany przez me oczka, więc Nana z Toaru.
Ulubiona akcja fabularna: Karaoke na Toaru. Kiedy Yakuza jaki chciał Leonowi wpierdolić, dołączył do niego na karaoke w śpiewaniu Baka Mitai.
Najciekawszy wątek: Całościowo na zawsze HxH w serduszku, lecz teraz jest training arc. Fate się lekko zastał to i me zainteresowanie także, a więc na ten moment z racji na powiew świeżości wygrywa u mnie Toaru!
Ulubiony Pairing: ...Howl x Lottie na zawsze pozostanie w moim serduszku, nawet jak KHR umarło. Kto by nie chciał być jak oni?
Powrót do góry Go down
Cuifen


Cuifen


Liczba postów : 19
Join date : 19/03/2021

Adriany 2023 Empty
PisanieTemat: Re: Adriany 2023   Adriany 2023 EmptyPon Sty 08, 2024 9:52 am

Ulubiona postać męska: Hmm, bardzo lubię nienawidzić: Bad Boia Reiji'ego
Ulubiona postać żeńska: Nadine Van Meijerink - żal mi że mnie opuścił zapał na MHA
Najzabawniejsza postać: -
Ulubiony NPC: Ervelie choć jej samej było... mało ma potencjał na spoko "złola"
Ulubiona akcja fabularna: Melanie i szkolne królowe - lubiłam czytać ten wątek, szkoda że potem Merodi się blokneła. :C
Najciekawszy wątek: HxH na zawsze na pierwszym miejscu <3
Ulubiony Pairing: Sakaki Rio x Parker Przemek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Adriany 2023 Empty
PisanieTemat: Re: Adriany 2023   Adriany 2023 Empty

Powrót do góry Go down
 
Adriany 2023
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Adriany 2022
» Adriany 2024 - Autistic edition

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kot Terrorysta :: Informacje-