Share
 

 Adriany 2024 - Autistic edition

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Grand Master


Grand Master


Liczba postów : 180
Join date : 07/07/2022

Adriany 2024 - Autistic edition Empty
PisanieTemat: Adriany 2024 - Autistic edition   Adriany 2024 - Autistic edition EmptyPią Kwi 26, 2024 2:26 pm

Kod:
[b]Ulubiona postać męska:[/b]
[b]Ulubiona postać żeńska:[/b]
[b]Najzabawniejsza postać:[/b]
[b]Ulubiony NPC:[/b]
[b]Ulubiona akcja fabularna:[/b]
[b]Najciekawszy wątek:[/b]
[b]Ulubiony Pairing:[/b]
[b]Wish for 2024:[/b]

Ulubiona postać męska: No... Bjorn no. Nie wydarzyło się nic co by to zmieniło bo rok 2023 był dla kota autystyczny i jakoś tak cicho było. A w tym 2024 jeszcze też jakoś mega wiele się nie podziało
Ulubiona postać żeńska: Chyyyyba też bez zmian i będzie to Carmilla chociaż Sofia też jest supi. Więc no, generalnie nie ma tu za bardzo zmian.
Najzabawniejsza postać: HxH jest bardziej martwe niż żywe więc co będę Rumi dawał... skoro nie ona i patrzymy na te żywsze sesje to chyba Mugen jest całkiem spoczko i zabawny.
Ulubiony NPC: Jako że nie wypada własnych a nie z własnych gram XD to Kiana za to że jest Kianą. Potrzeba lepszego powodu? Nie potrzeba
Ulubiona akcja fabularna: No dobra... to chyba będzie Uriel pokazująca majtki jako że nie gram na wielu sesjach to wierzcie mi, nie miałem dużego wyboru.
Ulubiony wątek: Honkai Star rail - Stellaron hunters i żeby nie było, Astral Express też się zapowiada super, ale u Stellaronów na razie jest slightly more interesting. A Genshin, no też spoko, ale wszyscy dobrze wiemy że Star Rail > Genshin a jak ktoś się nie zgadza to jest Midoro.
Ulubiony pairing: Oh boy, oh boy... Yuzuki x Wszystko było strasznie mało ostatnimi czasy. Nie wypada mi tego dawać. Chyba dałbym... Carmilla x Furie? Chyba tak... chyba to.
Wish for 2024: Niech ten HSR wyjdzie lepiej niż One Piece. Please ;;
Powrót do góry Go down
Online
Gabriel Vernier


Gabriel Vernier


Liczba postów : 76
Join date : 04/03/2022

Adriany 2024 - Autistic edition Empty
PisanieTemat: Re: Adriany 2024 - Autistic edition   Adriany 2024 - Autistic edition EmptyPią Kwi 26, 2024 2:54 pm

Ulubiona postać męska: *gdy jedyna męska postać do integracji do Ervin, ale on raczej NPC* Więc chyba zostaje tylko Zhu.
Ulubiona postać żeńska: Nie mam jakichś wielu interakcji, jak tak kojarzę. Ale dajmy zaufanie dla Demetry, bo zdobyła moje serduszko jednym postem z "podroczyć się z Bjornem". Ale nie traktujcie tego jako pełen głos.
Najzabawniejsza postać: Mugen czyli Toarowa postać Daxa. Fajnie się to czyta <3
Ulubiony NPC: Amnesia - zaczęła się integrować! I coś robić! Jest super.
Ulubiona akcja fabularna: Imo wyjazd na wycieczkę w Toaru. Beach Arc się zapowiada i nie mogę się go doczekać, jak się rozwinie.
Najciekawszy wątek: Najbardziej wyczekuję Fate/Grand Order: Gold for the bold u Dona.
Ulubiony Pairing: NGL, nie kojarzę jakichś jakoś tak bardzo, więc niech będzie... Carla i Caster. Jeden wstydliwy, ale nie przyzna, że nie chce jej zostawić.
Wish for 2024: Lama, który zrobi KP na LOTR
Powrót do góry Go down
Cuifen


Cuifen


Liczba postów : 18
Join date : 19/03/2021

Adriany 2024 - Autistic edition Empty
PisanieTemat: Re: Adriany 2024 - Autistic edition   Adriany 2024 - Autistic edition EmptyNie Kwi 28, 2024 2:07 pm

Ulubiona postać męska: I love to hate: Sakaguchi Reiji
Ulubiona postać żeńska: Kure Yuzuki
Najzabawniejsza postać: Mugen
Ulubiony NPC: Roromiya Ranka
Ulubiona akcja fabularna: -
Najciekawszy wątek: Ciekawi mnie nowy arc w Toaru
Ulubiony Pairing: -
Wish for 2024: moar HxH Q_Q
Powrót do góry Go down
Xuanyi


Xuanyi


Liczba postów : 5
Join date : 14/04/2024

Adriany 2024 - Autistic edition Empty
PisanieTemat: Re: Adriany 2024 - Autistic edition   Adriany 2024 - Autistic edition EmptyNie Kwi 28, 2024 3:23 pm

Ulubiona postać męska: Mugen. Baardzo realnie napisana postać, swojska, ma wiele smaczków i opracowanych detali i naprawdę fajnie się czyta posty Daxa. I zabawny jest.
Ulubiona postać żeńska: To będzie znowu Carmilla. Ale żeby nie było, wiele postaci żeńskich jest super. Ogólnie za mało piszemy *sad noises*
Najzabawniejsza postać: Mugen!
Ulubiony NPC: Lorenzo zawsze i wszędzie, nawet jak czasami nie wiadomo o co mu chodzi .-. Ale w każdym turze wyczekuje na chociaż odrobiny atencji od niego i to raczej o czymś świadczy
Ulubiona akcja fabularna: Robienie kanapek z Furie jest tak absurdalnie komiczne XD Dodatkowo fakt, że Lama i Jeleń w swoich postach nawiązali do "morderczej aury" z kuchni - chef kiss. Uwielbiam też fakt, że Kajak na Genshinie jebnął piruet i NIKT nawet MG nie wie dlaczego. No i Cerbi spadająca na Blejda. Nie wiem jak to się skończy, ale kudos for doing that Llama.
Najciekawszy wątek: Jakby Toaru miało częstsze odpisy to może? Bo dużo NPC do interakcji, a to zawsze najfajniejsza sprawa. HSR też zapowiada się super i to nie dlatego, że jesteśmy horny af. Still jednak jakością, zaaranżowaniem, fabułką i postaciami wygrywa Fate. Nagroda dla Fejta prosto z mojego serduszka <3.
Ulubiony Pairing: Reiji i cokolwiek, co go zniesie Sofia i Lancer, czekam już 3 lata aby naładować go maną Zdecydowanie Carmilla i Furie nie mają konkurencji, super postacie z super dynamiką
Wish for 2024: Lama zacznij odpisywać częściej. HP było takie super. Lamo. Lamo. Już nie mam czym płakać.
Ogólnie zwiększenie tempa niektórych sesji byłoby super. Tak chociaż do minimum tury na miesiąc. Wiele zajebistych konceptów fabułek i postaci się marnuje w takim wypadku Sad
Powrót do góry Go down
Jikan


Jikan


Liczba postów : 37
Join date : 23/05/2022
Skąd : Nami

Adriany 2024 - Autistic edition Empty
PisanieTemat: Re: Adriany 2024 - Autistic edition   Adriany 2024 - Autistic edition EmptySob Maj 04, 2024 9:40 pm

Ulubiona postać męska: Adoptowany brat Tesli, Reiji
Ulubiona postać żeńska: Ophelia to moje numero uno
Najzabawniejsza postać: Chyba brak?
Ulubiony NPC: March 7th
Ulubiona akcja fabularna: Założenie panteonu, stworzenie Gnosis oraz poznanie prawdziwych imion pozostałej dwójki bogów.
Najciekawszy wątek: Toaru
Ulubiony Pairing: Ophelia x jej fantazje
Wish for 2024: Więcej Genshina i Toaru.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Adriany 2024 - Autistic edition Empty
PisanieTemat: Re: Adriany 2024 - Autistic edition   Adriany 2024 - Autistic edition Empty

Powrót do góry Go down
 
Adriany 2024 - Autistic edition
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Adriany 2022
» Adriany 2023

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kot Terrorysta :: Informacje-